ПРО НАС

Приватне підприємство “Арт-Дизайн” засноване в 1998 році.

Ми пропонуємо широкий перелік рекламної та інформаційної продукції, яка допоможе Вам розмістити інформацію про Ваші послуги, оформити і прикрасити торгові та виставкові площі, офіси, рекламні стенди, презентації, семінари, конференції та симпозіуми.

Із самого початку ми орієнтувалися на розвиток власного виробництва. Зараз наша компанія володіє комп’ютерною технікою, устаткуванням для широкоформатного друку, цехом виготовлення об’єктів зовнішньої реклами, колективом фахівців, що склався.

Постійна співпраця з нашими партнерами, а також участь в тематичних виставках і семінарах з питань реклами дозволяє нам бути в курсі нових рекламних технологій та методів.

Наші послуги

Ми виготовляємо рекламні щити, пілони, штендери, вказівники, світлову реклама, об’ємні літери, навіси, стенди, куточки споживача, таблички, цінники, банери, перетяжки, плакати, підвіски, оформлення вітрин, рекламу на транспорті, вироби з пластмаси та надаємо широкий спектр поліграфічних та ряд інших послуг.

Наші пріоритети

Уся наша продукція вирізняється високою якістю. Ми шукаємо індивідуальні рішення для кожного клієнта. На нашу думку, саме якість та індивідуальний підхід є запорукою успішної співпраці та найкращих результатів.

62Вивіски
320Стендів
300Табличок на будинок
1232Задоволені клієнти
Про нас кажуть

Відгуки